Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti qoshidagi Istiqbolli xalqaro tadqiqotlar instituti Jahon banki tomonidan moliyalashtiriladigan “Barqaror kelajak uchun institutsional salohiyatni shakllantirish: Markaziy Osiyo va undan tashqarida raqobatbardoshlikka erishish yo‘li” loyihasini amalga oshirishni qo‘llab-quvvatlash maqsadida shaxsiy maslahat xizmatlarini ko‘rsatish uchun narxlar so‘rovini o‘tkazishini e’lon qiladi. Ariza tafsilotlari va talablari texnik topshiriqda keltirilgan.
Ariza topshirish sanasi: 2025-yil 25-mart
Takliflarni qabul qilishning so‘nggi muddati: 2025-yil 7-aprel
Qiziqish bildirgan nomzodlar belgilangan muddatgacha o‘z rezyumelari, ish tajribasi tavsifi va nashr etilgan maqolalar ro‘yxatini quyidagi elektron pochta manziliga yuborishlari lozim: info@iais.uz, Shaxboz Axmedov nomiga;
yoki
quyidagi manzilga: Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti qoshidagi Istiqbolli xalqaro tadqiqotlar instituti, Mustaqillik shoh ko‘chasi, 54, Toshkent, 100007, O‘zbekiston, Shaxboz Axmedov nomiga.

The Institute for Advanced International Studies under the University of World Economy and Diplomacy announces this request for quotation of individual consulting services to support the implementation of its World Bank awarded project – Building Institutional Capacity for Sustainable Futures: A Pathway to Competitiveness in Central Asia and Beyond. Application details and requirements are highlighted in Terms of Reference below.
Date of Issue of Request: 25 March 2025
Deadline for Submission of Quotation: 7 April 2025
Interested candidates should submit their CVs outlining their experience and providing the list of publications by the indicated deadline to the following email address: info@iais.uz, for the attention of Mr Shakhboz Akhmedov;
or
to the following office address: the Institute for Advanced International Studies under the University of World Economy and Diplomacy, 54 Mustakillik Avenue, Tashkent 100007, Uzbekistan, for the attention of Mr Shakhboz Akhmedov.