Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti qoshidagi Istiqbolli xalqaro tadqiqotlar instituti Jahon banki tomonidan moliyalashtiriladigan “Barqaror kelajak uchun institutsional salohiyatni shakllantirish: Markaziy Osiyo va undan tashqarida raqobatbardoshlikka erishish yo‘li” loyihasini amalga oshirishni qo‘llab-quvvatlash maqsadida shaxsiy maslahat xizmatlarini ko‘rsatish uchun narxlar so‘rovini o‘tkazishini e’lon qiladi. Ariza tafsilotlari va talablari texnik topshiriqda keltirilgan.
Ariza topshirish sanasi: 2025-yil 25-mart
Takliflarni qabul qilishning so‘nggi muddati: 2025-yil 7-aprel
Qiziqish bildirgan nomzodlar belgilangan muddatgacha o‘z rezyumelari, ish tajribasi tavsifi va nashr etilgan maqolalar ro‘yxatini quyidagi elektron pochta manziliga yuborishlari lozim: info@iais.uz, Shaxboz Axmedov nomiga;
yoki
quyidagi manzilga: Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti qoshidagi Istiqbolli xalqaro tadqiqotlar instituti, Mustaqillik shoh ko‘chasi, 54, Toshkent, 100007, O‘zbekiston, Shaxboz Axmedov nomiga.

Институт перспективных международных исследований Университета мировой экономики и дипломатии объявляет о проведении запроса котировок на оказание индивидуальных консультационных услуг для поддержки реализации проекта «Создание институционального потенциала для устойчивого будущего: Путь к конкурентоспособности в Центральной Азии и за ее пределами», финансируемого Всемирным банком. Подробности и требования к заявке указаны в ниже техническом задании.
Дата подачи заявки: 25 марта 2025 г.
Крайний срок подачи предложений: 7 апреля 2025 г.
Заинтересованные кандидаты должны представить свои резюме с описанием опыта работы и списком публикаций до указанного срока по следующему электронному адресу: info@iais.uz, на имя Шахбоза Ахмедова;
или
по следующему адресу: Институт перспективных международных исследований при Университете мировой экономики и дипломатии, проспект Мустакиллик, 54, Ташкент, 100007, Узбекистан, на имя Шахбоза Ахмедова.